iFix.ro - Reparatii telefoane si tablete in Timisoara

iFix.ro este un atelier de reparatii telefoane si tablete situat in Timisoara. Compania a fost fondata in anul 2015 si de atunci a crescut constant, devenind unul dintre cele mai importante service-uri din oras.

iFix.ro ofera o gama completa de servicii de reparatii telefoane si tablete, de la inlocuirea display-ului si a bateriei pana la reparatii complexe ale placii de baza. Compania foloseste piese de schimb originale si echipamente de ultima generatie pentru a asigura o calitate ridicata a serviciilor oferite.

Echipa iFix.ro este formata din tehnicieni cu experienta, pasionati de tehnologie. Echipa este mereu pregatita sa ofere clientilor cele mai bune solutii pentru problemele lor cu telefoanele si tabletele.

In prezent, iFix.ro are disponibile doua posturi libere:

Tehnic de reparatii

Responsabilitati:

Cerinte:

Consultant vanzari

Cerinte:

Oferim:

Daca esti interesat de unul dintre aceste posturi, te rugam sa trimiti CV-ul tau la adresa [ifix.office@gmail.com]

Asteptam cu drag sa te cunoastem!

Probleme cu telefonul tău ? Pentru solutii rapide apeleaza 0215558270

Descoperă servicii profesionale de reparații telefoane în Timișoara la iFix. Soluții rapide, eficiente și garantate pentru toate tipurile de dispozitive mobile. Contactează-ne acum

Solicită o reparație
Navigare la antetul paginii